Woldendorp, kijkt verder dan cijfers 

We geven advies over fiscale, juridische en financiële zaken

23

Jaar ervaring

8,6

Score klanttevredenheid

30+

Specialisten staan voor u klaar

Onze klanten voelen zich thuis bij ons.
Ze noemen ons laagdrempelig, no-nonsense en 'gewoon goed'.

Deskundig

Onze goed opgeleide en ervaren mensen zijn specialist in hun eigen vakgebied: financieel, fiscaal en/of juridisch. Ontwikkelingen in het vakgebied, maar ook in de branches waarin onze klanten werkzaam zijn, houden we nauwlettend in de gaten. Dat hoort bij ons werk. Ook zijn we ingeschreven bij het Register Belastingadviseurs, dé beroepsvereniging van belastingadviseurs voor het MKB. Zo houden we onze fiscale kennis op peil en kunnen we u beter adviseren.

Korte lijnen

Bij ons hebt u een vast aanspreekpunt. Die adviseur kent uw bedrijf en uw sector door en door. Waar nodig schakelt hij of zij de specialistische kennis van onze eigen juristen en fiscalisten in. Zo bieden wij dezelfde kwaliteit als ‘de grote jongens’, maar met de persoonlijke aanpak van een klein kantoor. En is uw aanspreekpunt een keer afwezig? Dan is er in ons team van zo’n 30 medewerkers altijd wel iemand die u graag verder helpt.


Dezelfde kwaliteit als 'de grote jongens',
maar de persoonlijke aanpak van een klein kantoor. 

Maak kennis met ons team

Gerieke Wiersum


Receptie
gerieke@woldendorp.net

Mariska Smit


Receptie

mariska@woldendorp.net

Jan Woldendorp


Cliëntadviseur
jan@woldendorp.net

Marlène Boersma
 - van Wijk

Cliëntadviseur

marlene@woldendorp.net

Ingeborg
 van der Steeg

Cliëntadviseur
ingeborg@woldendorp.net

Eddy van Dijken


Cliëntadviseur
eddy@woldendorp.net

Jan Grafthuis


Cliëntadviseur

jangrafthuis@woldendorp.net

José Vening
- Durenkamp

Cliëntadviseur

jose@woldendorp.net

Krista Aalbers
- Berghuis

Cliëntadviseur
krista@woldendorp.net

Marion Eendhuizen

- Grassens

Cliëntadviseur
marion@woldendorp.net

Hanny ten Brink


Fiscalist

hanny@woldendorp.net

Jolinda Evers
 - de Winter

Juridisch adviseur

jolinda@woldendorp.net

Marjolijn
van der Velde

Juridisch adviseur
marjolijn@woldendorp.net

Sander Jansma


Bedrijfseconomisch adviseur

sander@woldendorp.net

Jelle Postma


Bedrijfseconomisch team

jelle@woldendorp.net

Ruben Veening


Bedrijfseconomisch team
ruben@woldendorp.net

Annet Alberts


Loonadministratie

annet@woldendorp.net

Harm Jan 

van der Velde

Assistent adviseur harmjan@woldendorp.net

Eddy van Dalsem


Assistent adviseur 

eddyvandalsem@woldendorp.net

Linda Luiten


Assistent adviseur 

linda@woldendorp.net

Jorien Oosterhof
- Bos

Assistent adviseur 

jorien@woldendorp.net

Diane Kremer

Assistent adviseur 
diane@woldendorp.net

Renate van Eekeren


Assistent adviseur

renate@woldendorp.net

Gerda Mensinga


Assistent adviseur
gerda@woldendorp.net

Astrid van Maanen

Assistent adviseur
astrid@woldendorp.net

Alicia Kuiper

Assistent adviseur
alicia@woldendorp.net

Tanja van der Luit

Assistent adviseur 

tanja@woldendorp.net

Birgit de Vries

Assistent adviseur 

birgit@woldendorp.net

Judith Burema


Assistent adviseur

judith@woldendorp.net

Erna Prins


Administratief medewerkster

erna@woldendorp.net

Karin Sloot


Administratief medewerkster

karin@woldendorp.net

Marijke Ausema
 - Arends

Administratief medewerkster

marijke@woldendorp.net

Henriëtte Ramaker


Administratief medewerkster

henriette@woldendorp.net

Jacqueline Zwartenkot

Administratief medewerkster
jacqueline@woldendorp.net

Gerard Snip


Administratief medewerker
gerard@woldendorp.net

Marja Peters

 - Kamminga

Administratief medewerkster
marja@woldendorp.net

Vacatures

Woldendorp is een groeiende organisatie en werkt met een jong en enthousiast team van collega's. Onze dienstverlening omvat met name het verzorgen van jaarrekeningen, belastingaangiften en het geven van fiscaal, juridisch en bedrijfseconomisch advies aan ondernemers in de agrarische sector en MKB.

ERVAREN ASSISTENT ACCOUNTANT (M/V)

Ter uitbreiding van ons team, zoeken wij een enthousiaste assistent accountant (m/v).


FUNCTIEOMSCHRIJVING

De werkzaamheden bestaan met name uit het samenstellen van jaarrekeningen en het verzorgen van fiscale aangiftes van agrarische ondernemers. De vacature betreft een fulltime aanstelling. Eventueel kunnen er opleidingen en/of cursussen gevolgd worden.

FUNCTIE-EISEN

  • HBO denk/werkniveau
  • 36-40 uur per week beschikbaar
  • minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie
  • zelfstandig, stressbestendig en precies
  • affiniteit met de agrarische sector

ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER (M/V)

Ter uitbreiding van ons team zoeken wij een enthousiaste administratieve medewerk(st)er voor het inboeken van diverse administraties voor agrarische ondernemers. Aan de hand van de bankafschriften worden de in- en verkoopfacturen ingeboekt op de juiste grootboekkaart.


FUNCTIE-EISEN

  • HBO werk- / denkniveau
  • 36-40 uur per week beschikbaar
  • minimaal 3 jaar werkervaring in een soortgelijke functie
  • Zelfstandig, stressbestendig en nauwkeurig
  • Affiniteit met de agrarische sector

Solliciteren?
Stuur een sollicitatiebrief met cv naar: sollicitatie@woldendorp.net

Passen deze vacatures niet bij jou, maar heb je het idee dat jij wel bij Woldendorp BV past? Dan komen we graag met je in contact en nodigen we je van harte uit om een open sollicitatiebrief te schrijven. Uiteraard kun je ons ook altijd bellen. Vraag dan naar Jan Woldendorp of Marlène Boersma-van Wijk.

Wilt u weten wat Woldendorp BV voor u kan betekenen?