Maak kennis met Woldendorp BV



Woldendorp, kijkt verder dan cijfers 

We geven advies over fiscale, juridische en financiële zaken

Woldendorp, kijkt verder dan cijfers

We geven advies over fiscale, juridische en financiële zaken

25+

Jaar ervaring

8,6

Score klanttevredenheid

30+

Specialisten staan voor u klaar

Onze klanten voelen zich thuis bij ons.
Ze noemen ons laagdrempelig, no-nonsense en 'gewoon goed'.

Deskundig

Onze goed opgeleide en ervaren mensen zijn specialist in hun eigen vakgebied: financieel, fiscaal en/of juridisch. Ontwikkelingen in het vakgebied, maar ook in de branches waarin onze klanten werkzaam zijn, houden we nauwlettend in de gaten. Dat hoort bij ons werk. Ook zijn we ingeschreven bij het Register Belastingadviseurs, dé beroepsvereniging van belastingadviseurs voor het MKB. Zo houden we onze fiscale kennis op peil en kunnen we u beter adviseren.

Korte lijnen

Bij ons hebt u een vast aanspreekpunt. Die adviseur kent uw bedrijf en uw sector door en door. Waar nodig schakelt hij of zij de specialistische kennis van onze eigen juristen en fiscalisten in. Zo bieden wij dezelfde kwaliteit als ‘de grote jongens’, maar met de persoonlijke aanpak van een klein kantoor. En is uw aanspreekpunt een keer afwezig? Dan is er in ons team van zo’n 30 medewerkers altijd wel iemand die u graag verder helpt.


Ontdek onze brochures

Ontdek onze brochures

De inhoud gaat over onder meer: 

    • Het MKB
    • De agrarische sector
    • Particulieren
    • Scherpe tarieven

    • Vaste aanspreekpunten

    • Deskundig advies

Dezelfde kwaliteit als 'de grote jongens',
maar de persoonlijke aanpak van een klein kantoor. 

Maak kennis met ons team

Jan Woldendorp

Directie


Cliëntadviseur

jan@woldendorp.net

Marlène Boersma
 - van Wijk

Directie

Cliëntadviseur

marlene@woldendorp.net

Mariska Pool - Smit

Kom ons team versterken

Mariska Pool - Smit

Neem direct contact met ons op


T 050 – 30 128 19

E info@woldendorp.net

Ingeborg  van der Steeg

Ingeborg
 van der Steeg

Cliëntadviseur
ingeborg@woldendorp.net
Eddy van Dijken

Eddy van Dijken


Cliëntadviseur

eddy@woldendorp.net

Jan Grafthuis

Jan Grafthuis


Cliëntadviseur

jangrafthuis@woldendorp.net

Jan Grafthuis

José Vening
- Durenkamp

Cliëntadviseur

jose@woldendorp.net

Krista Aalbers  - Berghuis

Krista Aalbers

- Berghuis

Cliëntadviseur

krista@woldendorp.net

Neem direct contact met ons op

T 050 – 30 128 19

E info@woldendorp.net

Heleen Sanders

Heleen Sanders


Cliëntadviseur

heleen@woldendorp.net

 Ruben Veening


Bedrijfseconomisch adviseur

ruben@woldendorp.net

Neem direct contact met ons op

T 050 – 30 128 19

E info@woldendorp.net

Annet Alberts


Loonadministratie

annet@woldendorp.net

Harm Jan

van der Velde

Assistent adviseur harmjan@woldendorp.net

Linda Luiten


Assistent adviseur

linda@woldendorp.net

Jorien Oosterhof - 

Bos

Cliëntadviseur

jorien@woldendorp.net

Diane Kremer


Assistent adviseur

diane@woldendorp.net

Alwin Stalman

Assistent Bedrijfseconomisch
alwin@woldendorp.net

Gerda Mensinga


Assistent adviseur 

gerda@woldendorp.net

Astrid van Maanen


Assistent adviseur

astrid@woldendorp.net

Alicia Kuiper 


Assistent adviseur

alicia@woldendorp.net

Tanja van der Luit


Assistent adviseur

tanja@woldendorp.net

Birgit de Vries

Assistent adviseur
birgit@woldendorp.net

Judith Burema

Assistent adviseur

judith@woldendorp.net

Meer weten?

Neem direct contact

met ons op

Else Laan

Assistent adviseur

else@woldendorp.net

Erna de Groot

-Prins

Administratief medewerkster

erna@woldendorp.net

Jolanda Bulthuis – Laning

Administratief medewerkster
jolanda@woldendorp.net

Marijke Ausema

- Arends

Administratief medewerkster

marijke@woldendorp.net

  Daniëlle Woldendorp 

Assistent adviseur

 daniëlle@woldendorp.net

Mary Grace Woldendorp

Administratief medewerkster

marygrace@woldendorp.net

Charlène Scheepstra

Assistent adviseur

charlene@woldendorp.net

Manuela van der Werf

Receptioniste
manuela@woldendorp.net


Vacatures

Woldendorp is een groeiende organisatie en werkt met een jong en enthousiast team van collega's. Onze dienstverlening omvat met name het verzorgen van jaarrekeningen, belastingaangiften en het geven van fiscaal, juridisch en bedrijfseconomisch advies aan ondernemers in de agrarische sector en MKB.

Wilt u weten wat Woldendorp BV voor u kan betekenen?

arrow_drop_up arrow_drop_down